<< Pokaż wszystkie
Kucharz z angielskim lub francuskim - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 8/10/2019 14:27:59
6 dni temu
Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr certyfikatu 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta kandydatów na stanowisko:

POMOC KUCHENNA/KUCHARZ

Miejsce pracy: Lanslebourg (Francja)

OFERTA DOTYCZY PRACY TYMCZASOWEJ

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko pracownika kuchni w 3 gwiazdkowym Hotelu we Francji.

Wymagamy znajomości angielskiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

W zamian za Twoją solidną pracę i zaangażowanie zapewnimy Ci:

• zatrudnienie na podstawie UMOWĘ O PRACĘ tymczasową

• pracę do 15 września z możliwością przydłużenia,

• terminowo płatne wynagrodzenie raz w miesiącu na konto,

• W PEŁNI DARMOWE zakwaterowanie na terenie Francji

• Zapewnione posiłki, również w dni wolne od pracy,

• wynagrodzenie 10,71 euro /h,

• pracę 35h tygodniowo,

• możliwość pracy na nadgodziny,

• zjazdy do Polski w dogodnym dla Ciebie terminie,

• Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),

• PŁATNY URLOP,

• składki ZUS płatne od średniej krajowej,

• i wiele innych…

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

• obsługa kuchni,

• przygotowywanie dań obiadowych, przystawek i deserów,

• utrzymanie porządku w pomieszczeniach kuchni i socjalnych,

• Przestrzeganie obowiązujących procedur,

• Reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Zainteresowany? Skontaktuj się z Nami :

APLIKUJ: http://oferty.grhpolska.com/cp/j/10114/s/837/pomoc-kuchenna

pomoc-kuchenna.e6ba.qiya@tbapply.pl

Kontakt:
Monika
Telefon:
502305151

Odsłon: 28