<< Pokaż wszystkie
OGŁOSZENIE WYRÓŻNIONE nr: 31858-LODZ
Technik ds. Instalacji i Serwisu - Ogłoszenia Łódź
Dodane: 27/08/2021 10:43:10
miesiąc temu
GreenWay Polska Sp. z o.o.

GreenWay Polska Sp. z o.o. to firma z branży nowych technologii zajmująca się budową i zarządzaniem infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych w Europie. Z ponad 300 publicznymi stacjami ładowania w Polsce i dzięki rozległej sieci partnerów roamingowych w 25 krajach, jest największą siecią oferującą elektromobile rozwiązania w swoim rejonie.
Misją GreenWay jest czystsza i zdrowsza Europa Środkowo-Wschodnia mniej zależna od ropy naftowej, dzięki powszechnemu wykorzystaniu pojazdów elektrycznych.
W związku z intensywnym rozwojem naszej działalności, szukamy osoby na stanowisko:

Technik ds. Instalacji i Serwisu
Miejsce pracy: Łódź

Zadania na stanowisku:
• nadzór oraz montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych prądu przemiennego do 22kW wraz z okablowaniem zasilającym na istniejących obiektach budowlanych wraz z przygotowaniem dokumentacji pomiarowej w centralnym terenie kraju,
• wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw serwisowych stacji ładowania samochodów elektrycznych prądu przemiennego do 22 kW oraz stacji ładowania prądu stałego w centralnym terenie kraju.
Oczekiwania:
• wykształcenie średnie techniczne,
• świadectwo kwalifikacyjne „D” w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
• podstawowa znajomość zagadnień elektromobilności (technologia, rynek, perspektywy),
• umiejętność obsługi komputera,
• prawo jazdy kategorii B,
• gotowość do wyjazdów służbowych,
• podstawowa znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację w międzynarodowym zespole
• umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
• zaangażowanie i chęć rozwoju,
• umiejętność pracy w zespole,
• zdolność szybkiego podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności,
• sumienność,
• kreatywność,
• komunikatywność.
Mile widziane:
• świadectwo kwalifikacyjne „E” w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
• doświadczenie na podobnym stanowisku (instalatora/serwisanta) lub w ramach własnej działalności gospodarczej,
• wiedza dotycząca zagadnień technicznych w zakresie elektromobilności,
• znajomość podstawowych zagadnień informatycznych oraz cyfrowej telekomunikacji.
Oferujemy:
• aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej
• stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• premie kwartalne
• atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay
• elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu
• spotkania integracyjne
• dofinansowanie do pakietu ubezpieczenia medycznego
• dofinansowanie nauki języka angielskiego
• dofinansowanie do karty MultiSport
• dofinansowanie do programu PPK
• Program Poleceń Pracowniczych
• narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)
Kontakt:
Anna
Telefon:
+48798622784

Odsłon: 195